piątek, 17 lutego 2012

Sylwia Majdan atelier


Miejscem docelowym poszukiwań sukni ślubej dla Moni było atelier Sylwii Majdan. Absolutnie nie zdziwiło mnie to, że od razu znalazłyśmy kilka idealnych modeli, a jedynym problemem było to, na który się zdecydować. Kiedy Monia przymierzała wszystko, co białe i do ziemii, ja buszowałam między wieszakami. Już od dawna wiem, że koszulki Sylwii to mistrzostwo świata! Ta z napisem Devil Wants Me przejdzie do historii! Jest to bezsprzecznie produkt kultowy i każdy jednego "diabełka" w swojej szafie mieć powinien. Moja siostra zwariowała na punkcie "Fashion is Religion" z dłuższym rękawem, pięknie opadającej na ramionach, idealnej do absolutnie wszystkiego. Koszulki są nie tylko piękne, ale też  wykonane z grubej, mięsistej bawełny, jakość z najwyższej półki i ponadczasowe modele to coś, obok czego nie można przejść obojętnie.

Bluzka z kołnierzem wiązanym w kokardę też od razu podbiła moje serce! Kocham ten fason - jest szalenie kobiecy, delikatny i seksowny. Przy kolejnych modelach serce bije jeszcze szybciej - cieliste tuniki z podreśloną talią, kobiece sukienki, genialne legginsy. 
Straciłam głowę dla jeszcze jednej bluzki. Syreni przód - piękne, połyskujące cekiny, dzianinowy tył, który nadaje jej nonszalancji i luzu, krój, który podkreśla to, co mamy najpiękniejsze. Czekam z niecierpliwością na pierwsze promienie wiosennego słońa, żeby zgodnie z sugestią Sylwii, założyć ją do szarych rurek i bajecznych szpilek. 

Kochani - nazwisko adres, które znać trzeba! Sylwia Majdan, www.sylwiamajdan.pl al. Wojska Polskiego 45/2  70-471 Szczecin.

0 komentarze:

Prześlij komentarz